Kontakt
O mnie

"27 powodów dla, których nie powinieneś odwiedzić Polski"


Wydaje mi się, że Polska nie jest bardzo znanym krajem. To co serwis BuzzFeed zrobił przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Strona opublikowała artykuł "27 powodów dla, których nigdy nie powinieneś odwiedzić Polski". Zapraszam!
Najpierw proponuje żebyście przeczytali artykuł na BuzzFeed ---> link

Jestem naprawdę zafascynowany! Cudowna akcja wykonana przez serwis. Sądzę, że dzięki niej wiele osób zainteresuje się naszym krajem, a może nawet go odwiedź! Wszystko oczywiście opiera się na sarkazmie i w bardzo ciekawy sposób przedstawia wartościowe elementy naszego kraju. Myślę, artykuł wzbudzi zainteresowanie nie tylko osób z zagranicy ale i również przypomni Nam Polakom jak piękna i ważna jest nasza ojczyzna. Na zamieszczonych w tekście zdjęciach umieszczone zostały Tatry, żubry, Warszawa i to jak pięknie nasz kraj wygląda w innych porach roku. Oczywiście wszystko w formie sarkastycznej.

Bardzo się cieszę, że ktoś wpadł na pomysł pokazania Polski ze wszystkich jej pięknych stron. Szanujmy nasz kraj i go pielęgnujmy! Naprawdę sądzę, że jeżeli się chce to i w Polsce można znaleźć piękno i sposób na życie, nie trzeba nigdzie wyjeżdżać. Rzućcie okiem na wszystkie moje społecznościówki (wyżej po prawej stronie) i koniecznie zaobserwujcie lub like'ujcie bloga żeby nie przegapić, żadnego z postów. Do zobaczenia jutro!!! Szykuje dla Was DIY, a w sobotę coś magicznego!!!
3 komentarze:

  1. Nie mieszkam w Polsce, ale moi znajomi bardzo chcą pojechać na wycieczkę do Polski. Bardzo chcą zobaczyć jak u tam jest ;)
    Obserwuje
    patricia9810.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń