Kontakt
O mnie

Specjalnie dla śpiochów!


Ah, jak to miło wrócić do pisania postów. Niedługo mam egzaminy więc, ciężko mi pisać o regularnych, w miarę wczesnych porach. Dziś post dla śpiochów, czyli aplikacje na telefon, które pomogą Wam wstać, jak i moje "domowe" sposoby. Zapraszam!

Pewnie nie jeden/jedna z Was, są strasznymi śpiochami, i mimo, że kolejnego dnia jest szkoła czy praca. Chętnie zostalibyście w łóżku pod ciepłą kołderką. Niestety czasem wstać trzeba, i dotyczy to osób w każdym wieku.

Pierwszy sposób to aplikacja SpinMe Alarm! Kosztuje około 6 złotych(IOS i Android), a potrafi czynić cuda. Polega na tym, że aby wyłączyć budzik musimy zafundować sobie trochę ruchu, który na 100% nas rozbudzi! Zobaczcie jakie to niesamowite.
Teraz, może coś dla osób, które nie koniecznie chcą wydawać hajs na aplikacje z AppStore czy Adroid Market.

Często kiedy muszę gdzieś wstać ustawiam sobie hasło na telefonie "chrząszcz brzmi w trzcinie". Kiedy wstaje, nie mogę odblokować telefonu bez patrzenia, muszę się skupić, żeby napisać to dobrze chociażby ortograficznie. Po tym "wysiłku" już uświadamiam sobie, że muszę wstać.


Trzecim sposobem będzie również aplikacja o nazwie "iCukoo". Nie jest to co prawda coś tak innowacyjnego jak SpinMe, ale posiada fajny prosty systemu ustawiania budzików, oraz nieduży, choć wystarczający i ciekawy pakiet dźwięków, które będą nas budzić z samego rana. Do wyboru mamy od piosenek, które dają energię na wstanie, po dźwięki morza czy kurczaków.

To tyle na dziś!!! Przypominam, że posty pojawiały się będą teraz z mniejszą częstotliwością (info po prawej na górze bocznego paska!). Zapraszam Was do like'owania Facebooka i rzucenia okiem na resztę kont społecznościowych. Do zobaczenia w środę.
2 komentarze:

  1. No i tego szukałam, nigdy nie mogę rano wstać i nigdy nie zdążę zjeść śniadania !! Zabieram się za ściąganie jednej z aplikacji !! http://hot-schot.blogspot.com/ Zapraszam Cię też do mnie !!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo przydatna aplikacja dla śpiochów :)) Dobrze że ja nim nie jestem i nie muszę wydawać tych 6 zł, haha

    justsayhei.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń