Kontakt
O mnie

Kobieta z penisem!

"Kobieta z penisem", Rafalala. O niej dziś post. Dlaczego? Wiele osób nie ma pojęcia kim ona jest i dlaczego właściwie jest znana. 


Kim jest? Rafalala, ma 33 lata i pochodzi z Siedlec. Rafuś od dzieciństwa lubił przebierać się za dziewczynkę. Znana jest głównie (niestety) ze swoich radykalnych i kontrowersyjnych działań w sieci czy innych mediach. Wiele osób nie wie, że zasłynęła z monodramu "Rafalala Show", który został oceniony dość pozytywnie, oraz filmu "I Bóg stworzył transwestytę" wystawianych w Teatrze Krystyny Jandy w Warszawie. Pisze również świetną poezję i uprawia improwizację poetycką. 


Bardzo boli mnie fakt, że mimo jej świetnych wierszy i przedstawień, ludzie zwracają uwagę tylko na to, że jest transwestytą. Kiedyś bardzo podobnie było z gejami i np. hipisami. Po przeczytaniu kilku wywiadów i artykułów o niej, uważam, że jest świadoma tego co robi, i nie jest osobą niekompetentną. Jej działania i słowa są dość kontrowersyjne ale widocznie taki jest jej sposób bycia w mediach. Podobnie robiła Doda i wiele innych artystów. Osobą, które nie mają o niej pojęcia proponuje poczytać, a nie komentować bez wiedzy.


Zapraszam do obserwowania i like'owania na Facebooku! Do zobaczenia jutro! W Karpaczu jestem do soboty, a kiedy wrócę, możecie liczyć na jakieś bardziej kreatywne posty (Prawdopodobnie wybiorę się do manufaktury słodyczy, ale tsiiii).
2 komentarze:

  1. Hmm... Przedtem nie wiedziałam, że jest "artystą". Szkoda, że teraz każdy będzie go każdy kojarzył jako transwestytę, a nie jako artystę.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Również nad tym ubolewam ale no cóż.

      Usuń