Kontakt
O mnie

Nie udało mi się, a szkoda.

Obiecywałem sobie, że posty będą codziennie (prócz niedzieli). Niestety w tym momencie, dziś, mam problem z czasem. Jutro szkoła, czuję się fatalnie, a za 2 dni ferie. Chcę, żeby posty wstawiane były do godziny 22, ponieważ później prawie nikt ich nie przeczyta. Dziś, krótko, przepraszam.

Post dotyczył będzie systematyczności. Ja nigdy nic systematycznie raczej nie robiłem, nie ćwiczyłem nic ani nie miałem nic w nawyku. Od niedawna takich właśnie przyzwyczajeń nabywam. Zacząłem jak pewnie wiecie chodzić na siłownie, odżywiać się o odpowiednich porach i oczywiście pisać dla Was posty. Byłem dziś na siłowni, która pogorszyła mój stan zdrowotny. Jadłem o odpowiednich porach, lecz na post czasu mi właściwie nie starczy. Chciałem zrobić DIY kartki, która była we wczorajszym poście (link do postu--> klik!). Może pojawi się jutro, to też zależy od czasu. Napiszcie mi jak wy radzicie sobie z systematycznością. Co udało wam się usystematyzować? Co chcielibyście wprowadzić do codziennej lub na przykład cotygodniowej rutyny? Zapraszam do obserwowania bloga, like'owania na Facebooku, dodawania do zakładek i subskrybcji e-mail. Do zobaczenia jutro!

P.S. Dodaje wam zdjęcia, które zrobiłem podczas weekendu u cioci (post o tym-->klik!).

2 komentarze:

  1. Fajnie ,że Tobie dopiero zaczynają się ferie xD Ja niestety już je kończę :( Fajny blog , obserwuję a jeśli chcesz to wpadnij do mnie ;) modowelovebyjuliet.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Z ta systematycznością tak jest, ze łatwo sie mówi. Jak pojawia sie komplikacje to juz jest gorzej. Ale...wytrwają najsilniejsi :-)

    OdpowiedzUsuń