Kontakt
O mnie

Zasięgnij motywacji! I to szybko!

Po bardzo intensywnie spędzonym dniu w końcu, bo dopiero o 21 biorę się za pisanie. Pomyślałem, że fajnie byłoby wam opowiedzieć o filmach i mowach motywacyjnych, które są fajnym dodatkiem do naszych działań. Często niestety ludzie mylą się co do takiego typu motywacji i myślą, że tylko i wyłącznie oglądając owe wideo czy słuchając audio zdobędą tak silną motywację, by realizować się w swoich życiowych celach. Jest to bardzo błędne założenie. Wiele razy oglądałem takie materiały i po nich byłem gotowy do działania. Najczęściej chęci kończyły się po maksymalnie 2 dniach. Mowy motywacyjne mogą być Waszym wspomagaczem, ale nie koniecznie startem. Na przykład... Andrzej chce chodzić na siłownie. Dzień przed kupieniem karnetu postanawia zaczerpnąć motywacji, wchodzi na YouTube, wpisuje "mowa motywacyjna". Jak zwykle wyskakuje lista filmów. Ogląda pierwszy, drugi, trzeci film. Wstaje rano z łóżka pełen energii i zmotywowany! Ubiera się szybko, leci do pracy, a po pracy na siłownie. Kupuje karnet, i idzie biegać na bieżni. Pierwszy trening idzie mu gładko, drugi.. drugiego już nie ma. Bo mięśnie bolą, bo dużo do zrobienia. W ten sposób postępuje bardzo duża ilość osób, wręcz ogromna. Lepiej filmy obejrzeć po pierwszym lub, którymś z kolei treningu kiedy motywacji zaczyna braknąć. Jeśli zdecydujecie się wybrać tą metodę motywacji polecam wam obejrzeć kilka filmów poniżej: (Jeśli chcecie się dowiedzieć z jakich jeszcze sposobów korzystam zapraszam dalej!)


Ja natomiast motywuje się na rożne sposoby, nie tylko poprzez filmy z mowami. Każda osoba, której zależy na moim zdrowiu czy szczęściu jest dla mnie motywacją. Powinniśmy znajdować sobie różne czynniki, które dawać nam będą chęci do działania! Chcesz wyglądać dobrze? Weź się za siebie i w końcu dobrze wyglądaj. Chcesz być geniuszem w dziedzinie historii? To weź się do nauki, człowiek uczy się przez całe życie!

"Zostałeś stworzony, po to by być niesamowitym!"

Zapraszam was do obserwowania bloga, like'owania na Facebooku, dodawania do zakładek i subskrybowania poprzez e-mail! Do zobaczenia jutro!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz