Kontakt
O mnie

O moich jajkach.


Ah te święta! Wszyscy je kochamy, ze względu na jedzenie i to, że nie chodzimy do szkoły czy pracy. Spotykamy się z rodziną czy tak jak ja jedziemy na wieś, do świetnego ale niestety umieszczonego na zadupiu domu. Na szczęście jedną z atrakcji, które towarzyszą nam podczas Wielkanocy jest ozdabianie jajek! Ja jak co roku postanowiłem na jajkach coś narysować. Co? Zobaczcie sami. Zapraszam.

Uważam, że zwykłe wsadzenie jajek do barwnika nie jest niczym fajnym ani kreatywnym. Moja mama i babcia zawsze ozdabiały jajka na wiele różnych sposobów, czasem wydrapywały wzory nożem, czasem ozdabiały specjalnymi naklejkami. Nie ma opcji, żeby jajka były zwykłe.

Ja w tym roku jak i w zeszłym (nie mam zdjęć). Pomyślałem, że świetnie może wyglądać jajko z jedną z postaci kreskówki, serialu lub gry. Zdecydowałem, że na moim jajku znajdzie się Jake i Finn. Zobaczcie jak mi to wyszło. Moja przyjaciółka swoje przyozdobiła typowym dla dwóch serialowych postaci ubiorem. Ktoś zgadnie jakie?
Weźcie kredki i ołówki w dłoń i zróbcie swoje własne oryginalne hipsterskie jajka!
Mimo świąt jutrzejszy post pojawi się normalnie, tak samo jak ten w poniedziałek! Podobał Ci się post? Lajkuj na facebooku, żeby dostawać informacje o kolejnych! Do zobaczenia jutro!
4 komentarze:

 1. Jak dla mnie jajka z postaciami Fina i Jake są świetne, zwłaszcza, że jestem mega fanką tej kreskówki. Mimo że mam 16lat, haha:)
  Świetne!
  www.niekontrolowanee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jajka w garniturach są świetne! Nie wiem o jakie postacie chodziło, bo nie oglądam telewizji, ale masz bardzo kreatywną przyjaciółkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochamy święta że jest zmartwychwstanie

  OdpowiedzUsuń
 4. Różne rzeczy widziałam, ale ozdabiania jajek kredkami to jeszcze nie :P Bardzo fajne wam te pisanki wyszły!

  http://nevermind-factory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń