Kontakt
O mnie

Week's Favourites #2


Kolejna sobota! Czas leci, więc do wakacji coraz bliżej. Ja by umilić Wam czas pozostały do letniej przerwy. Kolejny tydzień za nami równa się kolejnemu Week's Favourites! Zapraszam.

Na pierwszy ogień idzie piosenka. The Dumplings - MewyNajpopularniejszym postem tygodnia stał się "Dziewczyny dla nerdów" (link)
Dzisiaj aplikacją będzie gra. Rock On to gra w rodzaju "Jaka to melodia?". Do wyboru mamy bardzo dużo kategorii. Lata 90? Nie ma sprawy! Prócz zwykłego trybu, który możecie zobaczyć na screenshocie, do wyboru jest kilka innych. Uwaga bo niektóre wymagają naprawdę dużo od gracza.
Plusem jest to, że gra świetnie nadaje się na imprezy. Dzięki niej przez moment posłuchamy naprawdę dobrych utworów z różnych dekad. Jak wszystko, gra ma też minusy. Dostępna jest tylko na IOS'a, a do dyspozycji w grze mamy tylko 5 serduszek. Jak to działa? Za każdą przegraną rundę tracimy 1 serce, po utracie 5 pozostaje nam oglądanie reklamy za każde 1 zużyte. Mimo to gra jest naprawdę godna polecenia! Koniecznie ją pobierzcie i zobaczcie jak Wam pójdzie. (Podoba Ci się minirecenzja aplikacji? Like'uj bloga na facebooku bo już niedługo pojawi się drugi blog poświęcony właśnie aplikacjom i nowostkom technologicznym!!! link do Facebooka - klik!)#food&drinks
Jedzeniem, które zdecydowanie wygrywa w tym tygodniu są ciastka firmy Piotr i Paweł. Kruche z kremem czekoladowym. Idealne w momencie kiedy zapomnisz klucza do domu, a rodzice są na "grillu" u znajomych.

Kolejny post już w poniedziałek! Koniecznie wpadnij na Facebook'a i inne konta społecznościowe. Do zobaczenia.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz